Hikari, Ogre 3D, TLF oraz Parsley, czyli spotkanie we wrześniu

Zapraszam na kolejne spotkanie grupy, które rozpocznie się 7 września (wtorek) 2010 o godz. 18:30. Spotykamy się w sali konferencyjnej Hostelu Brama w Krakowie przy ul. Floriańskiej 55 (obok Bramy Floriańskiej).

W trakcie spotkania planujemy następujące prezentacje:

Zastosowanie biblioteki Hikari do budowy aplikacji w oparciu o Adobe Flash i Ogre 3D (Marcin Klimek)
Hikari jest to biblioteka pozwalająca na połączenie technologii Adobe Flash oraz silnika Ogre 3D w budowania zaawansowanych gier oraz aplikacji biurkowych na platformę Windows. W trakcie prezentacji omówione zostaną możliwości biblioteki, potencjalne zastosowanie oraz wprowadzenie do jej obsługi na przykładzie prostego projektu.

TLF vs old text (Michał Czaicki)
Adobe wraz z Text Layout Frameworkiem (TLF) wprowadziło naprawdę dużą zmianę nie tylko samymi nowymi funkcjonalnościami, ale też od strony architektonicznej. Warto zastanowić się, co tak naprawdę, dla nas developerów, to oznacza, kiedy powinniśmy korzystać z TLF, a kiedy poprzestać na starych rozwiązaniach.

Parsley Application Framework w praktyce (Krzysztof Satoła)
W poście Parsley i Flex 4 w kilku krokach opisałem zasadę działania i najbardziej podstawowe mechanizmy frameworka aplikacji Parsley. W trakcie prezentacji pokażę więcej możliwości oferowanych przez Parsley’a na przykładzie produkcyjnej wersji aplikacji AIR służącej do konfigurowania zbiorów zadań na platformie edukacyjnej.

Dodatkowo, wśród uczestników spotkania, rozlosujemy książki i gadżety ufundowane przez naszych sponsorów.

This entry was posted in Informacje, Spotkania. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Comment

  1. Posted 2010/08/18 at 21:20 | Permalink

    lubię to!

One Trackback

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.