Spotkanie grupy – Flash Builder 4.5, Flash Catalyst i aplikacje mobilne

Zapraszam na kolejne spotkanie grupy, które rozpocznie się 9 września (piątek) 2011 o godz. 18:00. Spotkamy się w sali konferencyjnej Hostelu Brama w Krakowie przy ul. Floriańskiej 55 (obok Bramy Floriańskiej).

Po zawirowaniach z dwoma ostatnimi spotkaniami, w czasie których z przyczyn losowych nie mogłem być obecny, mam nadzieję że kolejne spotkanie odbędzie się bez problemów. Jeszcze raz dziękuję kolegom, którzy pomogli mi przetrwać trudne chwile i poprowadzili spotkania, oraz wytypowali osobę, która zgodnie z zasadami konkursu wygrała licencję ufundowaną przez firmę Adobe (jeszcze raz gratuluję Mateuszowi Kamińskiemu, który wybrał Adobe CS5.5 WebPremium). Dodatkowo nazbierało mi się trochę ciekawych gadżetów, książek, itp. Chciałbym je rozdać uczestnikom najbliższego spotkania.

Ostatnimi czasy tematyka naszych spotkań oscylowała wokół problemów, którymi zainteresowani byli bardziej zaawansowani deweloperzy. Chciałbym to nieco zmienić. Oprócz tematów zaawansowanych, które mam nadzieję będą się pojawiać, chciałbym także zwrócić uwagę na popularyzowanie technologii Adobe na poziomie nie wymagającym zbyt dużej wiedzy specjalistycznej. Dodatkowo, zachęcony przez różne osoby związane z grupą oraz programem Adobe User Group myślę, że formuła naszych spotkań powinna być bardziej nastawiona na dyskusje niż na jednostronny przekaz wynikający z prezentacji. Dlatego, program najbliższego spotkania widzę tak:

Adobe Flash Builder 4.5
Planowana w trakcie jednego z ostatnich spotkań prezentacja o tym temacie nie odbyła się z powodu nieobecności prelegenta, dlatego proponuję powrót do tego tematu. W trakcie spotkania pokaże moje ulubione, nowe w wersjach 4.5 i 4.5.1, możliwości programu. Zbudujemy szybko prostą aplikację mobilną, przyglądniemy się też integracji Flash Buildera z Flash Catalystem.

Dyskusja
Dyskusja na tematy bieżące, jako starter proponuję: 3D, Android, iOS, Flash Catalyst, Flash Builde 4.5.1, HTML5, praca dla dewelopera oraz wszystkie inne tematy, które wydadzą się Wam warte uwagi (oczywiście głównie w kontekście RIA, Flasha i Flexa)

Gadżety, koszulki, książki, licencje demonstracyjne
Wielkie losowanie koszulek, gadżetów i książek oraz demonstracyjnych licencji na dostęp do oprogramowania w sieci.

Zapraszam wszystkich chętnych do przedstawiania swoich projektów, oraz prezentowania interesujących Was tematów w trakcie spotkań. Do zobaczenia podczas spotkania!

This entry was posted in Informacje, Spotkania. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Comments

  1. Posted 2011/09/05 at 16:31 | Permalink

    Nowa formuła wyglada obiecująco :)

  2. huberthc
    Posted 2011/09/10 at 11:51 | Permalink

    Miło było uczestniczyć po raz pierwszy, do zobaczenia nast. razem ! :)

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.